Contact

Algemeen contact

Hajé

Rijksweg A6, de Aalscholver 2
8218 PW Lelystad
Reserveringen: 088-523 00 00
Administratie: 088-523 00 30
Algemeen: 088-523 00 00

Reserveringen Heerenveen: 088-523 00 17

Bekijk alle locaties

Locaties

Hajé restaurant de Taveerne

Bij de werf van Batavialand
Oostvaardersdijk 01-09
8244 PA Lelystad

e taveerne@haje.nu

Hajé hotel-restaurant
de Lepelaar

Rijksweg a6, de Lepelaar 4
(Almere ⇒ Lelystad)
8218 PX Lelystad

e lepelaar@haje.nu

Hajé hotel-restaurant
de Aalscholver

Rijksweg a6, de Aalscholver 2
(Lelystad ⇒ Almere)
8218 PW Lelystad

e aalscholver@haje.nu

Hajé restaurant Natuurpark

Vlotgrasweg 11
8219 PP Lelystad

e: natuurpark@haje.nu

Hajé restaurant Nunspeet

A28
Schotweg 81
8077 SV Hulshorst

e nunspeet@haje.nu

Hajé restaurant Nieuwegein

Waterliniedok 1
3433 NV Nieuwegein

e nieuwegein@haje.nu

Hajé hotel-restaurant Joure

Klokmakkerij 1
8501 ZS Joure

e joure@haje.nu

Hajé hotel Heerenveen

Schans 65
8441 AC Heerenveen

e heerenveen@haje.nu